• Головна
  • Соціум
  • Громадська рада м.Кропивницького пропонує прийняти вето на розміщення нових МАФів
Соціум

Громадська рада м.Кропивницького пропонує прийняти вето на розміщення нових МАФів

Сьогодні, 26 жовтня, відбулось засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького.

На порядок денний виносилось питання щодо ситуації розміщення МАФів в місті Кропивницькому.

Громадська рада проаналізувала існуючу на сьогодні  ситуацію з розміщення  кіосків і відмітила величезну кількість порушень норм. Тому учасники засідання вирішили написати лист-звернення до голови міста, членів виконавчого комітету та депутатів міської ради зі своїми пропозиціями.

Харламова Людмила Вікторівна доповіла, які саме вимоги будуть прописані у зверненні.

  1. Прийняти вето на розміщення будь-яких нових тимчасових споруд в м. Кропивницький. Оформити це вето у вигляді відповідного правового документу – рішення міської ради – на час прийняття порядку розміщення тимчасових споруд та порядку надання дозволів на таке розміщення.
  2. Розробити та прийняти до виконання “Порядок розміщення тимчасових споруд”, складений з урахуванням чинних норм, який вже розроблений у багатьох містах України і може бути заснований для міста Кропивницького.
  3. Розробити та впровадити порядок надання дозволів на розміщення тимчасових споруд, з чіткими вимогами до виду підприємницької діяльності, яка буде проводитися в такій споруді, для запобігання корупційній складовій, із створенням прозорої дорожньої карти для будь-якого підприємця, який хоче побудувати тимчасову споруду та займатися бізнесом, із укладанням всіх необхідних вимог, платежів до бюджету та інших витрат та зборів.

Після цього відбулося голосування, де більшість учасників підтримали дану пропозицію.

У свою чергу, начальник управління містобудування і архітектури Вадим Мездрін поінформував Громадську раду, що у Кропивницькому із середини червня поточного року припинено видачу дозвільних документів на встановлення тимчасових споруд до розроблення відповідного Порядку їх розміщення на території обласного центру.

Схожі новини

Кропивницькі волонтери просять сфотографувати безпритульних тварин

З початку року на Кіровоградщині залатали більше 14 тисяч кв.м. вибоїн

У Кропивницькому 19 грудня стартує новорiчний ялинковий ярмарок