Політика

У Кропивницькому розповіли про роль субсидії для суспільства

Сьогодні, 19-го листопада до Кропивницького завітала лідер партії «Соціальна справедливість» Алла Шлапак. Про це інформує кореспондент Трибуни.

Це вже 12-тий обласний центр, який у рамках інформаційного туру відвідала український політик. У рамках зустрічей з громадою, Алла Шлапак розповідає про свою політичну програму.

У Кропивницькому осередок цієї політичної сили з’явився два роки тому і по словам лідера партії, на даний момент займається правовою допомогою жителям міста, а також допомогою молоді знайти себе.

Також політик торкнулася й актуальних питань, серед яких проблеми з теплопостачанням:

“Тариф має бути прив’язаним до економічного рівня життя населення, збільшити ціну можна максимум на рівень збільшення заробітної плати. А субсидії – це подачки народу, не можна за їх рахунок контролювати людей. Адже люди, які сидять при владі міряють субсидії мільярдами, а треба думати про людей.”

Більшість основних проблем, які існують в країні Алла Шлапак об’єднала в загальну – погана якість життя населення. На вирішення цього питання й спрямована програма, яку політик презентує.

Також під час візиту в наше місто, лідер партії “Соціальна справедливість” зустрілася з кропивничанами та громадськими активістами.

Схожі новини

Депутату оголосили подяку за підтримку “Спілки офіцерів Кіровоградської області”

Уродженець Кіровоградщини першим зареєструвався для участі у президентських виборах

Міська рада Кропивницького не проголосувала проти високої ціни на газ