• Головна
  • Соціум
  • У Кропивницькому відбувся відбірковий етап обласного чемпіонату шкільних команд КВН
Соціум

У Кропивницькому відбувся відбірковий етап обласного чемпіонату шкільних команд КВН

16 листопада 2018 року відбувся відбірковий етап обласного чемпіонату шкільних команд КВН сезону 2018/2019 року. Про це Трибуні повідомляє Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості.

Організаторами заходу виступили Кіровоградський обласний ЦДЮТ та Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА.

Загальна тема чемпіонату «Мистецький сезон», тема відбіркового етапу – «Музичний калейдоскоп».

Усіх учасників та гостей чемпіонату КВН з початком сезону привітали головний спеціаліст відділу фізичної культури, спорту та позашкільної освіти управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ольга Миколаївна Тимко та Ганна Павлівна Суркова – директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

Учасники мали презентувати свою команду, її назву, навчальний заклад, особливості характерів членів команд, а також відношення до журі та суперників учасники матимуть змогу у першому конкурсі «Вільний стиль». Другий конкурс- «Розминка», цього року буде несподіваним, адже на відміну від традиційної розминки «запитання-відповідь», зворотня розминка пройде у форматі – «відповідь-запитання».

Шкільний КВНівський рух отримав нове життя після оновлення правил проведення. А саме, формат гри КВН Кіровоградської області максимально наблизили до українського чемпіонату по гумору «Ліги Сміху».

Спробувати свої сили у грі приїхало 15 команд. 9 команд потрапило до півфіналу вже після першого конкурсу, а от за останнє десяте місце команди змагалися у другому конкурсі «Зворотна розминка».

Членами журі виступили досвідчені КВНщики, стендапери, шоумен, які мали обрати собі по 2 команди.

То ж вітаємо тренерів та їх команди, які пройшли у сезон, а саме:

– Юрій Тушевський («Макарена», «Еклектика»);

– Ярослав Ярошевський («Не стандартний варіант», «Хутор»);

– Дмитро Крендель («Акамулятор», «Унісон»);

– Максим Зарва («На палубі матроси», «Сміх-експрес»);

– Олександра Крикун («Жертви експериментів», SMM «Аджамка»)

На сцені звучали чудові жарти, в залі лунав сміх та не вщухали оплески, а це означає, що новий сезон шкільного КВН – розпочато!

Схожі новини

На Кіровоградщині загорівся потяг

У Кропивницькому містяни поспілкувалися зі Святими Миколаями (ФОТО)

У Кропивницькому зафiксували 7 випадкiв небезпечного грипу