• Головна
  • Політика
  • У Кропивницькому озвучили питання, які найбільше хвилюють містян
Політика Соціум

У Кропивницькому озвучили питання, які найбільше хвилюють містян

Вчора, 26-го листопада відбувся круглий стіл по результатам наметової кампанії, що була приурочена прийняттю міського бюджету на наступний рік. Про це інформує кореспондент Трибуни.

“Ціль цієї кампанії дізнатися найактуальніші проблеми населення, щоб прийняти бюджет з розрахунку на потреби людей. Зазвичай, думка людей не є вирішальною, тому й питання, які дійсно їх хвилюють ніхто не обговорює”, – розповів ініціатор акції, депутат міської ради Олександр Цертій

Участь в опитуванні взяли 4185 респондентів. 6% опитуваних були віком від 18 до 29 років, 28% – від 30 до 54 років, 66% – більше 55 років.

Головними проблемами нашого міста опитуванні назвали ремонт доріг, цей пункт вибрали більше 21-го % респондентів, медичне обслуговування – 26.1%, благоустрій – 13.49% та роботу громадського транспорту – 12.89%.

“Не дивлячись на те, що закупили новий громадський транспорт, все ще є труднощі з віддаленими районами, там їздять тільки маршрутки, а інтервал їх руху не відповідає нормам. Це все можна вирішити введенням системи для регулювання транспорту, щоб кожен житель міста міг подивитися скільки автобусів на маршруті та де вони знаходяться. Але поки що цей проект не можуть втілити в життя. Ремонт доріг у Кропивницькому роблять постійно, але через неузгодженість дій з тепловиками виникають ситуації, коли новий асфальт руйнують для ліквідації пориву в трубах”, – прокоментував Олександр Цертій

Деякі питання, які хвилюють містян також не можуть довести до логічного завершення, розповідають організатори: для створення сміттєпереробного заводу виділили землю, але не збудували. Схожа ситуація  з притулком для бездомних тварин.

Також серед питань, які задавали респондентам було й аналізування роботи депутатського корпусу і 84,3% людей незадоволенні працею депутатів. Для покращення цього рівня, й був проведений проект наметової кампанії, щоб участь у виборі актуальних питань, які будуть вирішуватися в наступному році взяли й громадяни, які краще знають що їм потрібно.

За результатами цієї програми будуть сформовані депутатські запити від Олександра Цертія для вирішення цих питань.

Схожі новини

Плануйте свої поїздки: у Кропивницькому перекрили рух транспорту в напрямку Новомиколаївки

На Кіровоградщині впала народжуваність

“Кіровоградобленерго” безкоштовно встановить більше 16 тисяч лічильників