• Головна
  • Соціум
  • Кропивницький: як виплачуватимуться пенсій під час воєнного стану
Соціум

Кропивницький: як виплачуватимуться пенсій під час воєнного стану

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про соціальні виплати під час воєнного стану в Україні. Він заявив, що затримок варто очікувати лише у випадку сухопутного вторгнення Росії.

Рева підкреслив, що воєнний стан – не привід затримувати виплати допомоги, пенсій та зарплат. Таку думку міністр висловив в ефірі програми «Вердикт» на каналі Еспресо.TV.

«Надзвичайний стан — це форс-мажор, і теоретично, все можна собі уявити. Тобто, якщо військового вторгнення не буде — а ми сподіваємося, що його не буде, — то через місяць цей військовий стан буде скасовано, і ми увійдемо в нормальний режим роботи. Якщо військового вторгнення не буде, то я не бачу причин для затримки пенсій і зарплат. Все відбувається в штатному режимі. Форс-мажор можливий тільки один — сухопутне вторгнення Росії», – зазначив Рева.

Нагадаємо, що рішення про запровадження воєнного стану на 30 днів влада ухвалила після нападу РФ на українські судна і захоплення українських військових біля Керченської протоки. 25 листопада два малих броньованих артилерійських катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також рейдовий буксир «Яни Капу» здійснювали плановий перехід з порту Одеси до Маріуполя. Про перехід російська сторона була заздалегідь проінформована відповідно до міжнародних норм для забезпечення безпеки судноплавства. Було опубліковано докази порушення Росією морського права під час захоплення українських кораблів

Раніше стало відомо, що військовим підвищать платню у разі вторгнення РФ. Також в уряді розповіли, як ескалація на Азові та військовий стан вплинуть на ціни.

Схожі новини

У Кропивницькому бракує понад 20 лікарів

На Кіровоградщині проти кору щеплені 19 працівників НВО

Богдана Прядко

Кропивницький третій полк посів перше місце в міжнародному конкурсі