• Головна
  • Соціум
  • Роботодавці Кіровоградщини потребують понад 50 електрогазозварників
Соціум

Роботодавці Кіровоградщини потребують понад 50 електрогазозварників

Сьогодні роботодавці області потребують 57 працівників за професією «електрогазозварник».

Про це Трибуні повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості

Професія електрогазозварника входить до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й не дивно, адже потреба у таких робітниках постійна і має тенденцію до зростання. Її представники знаходять роботу в будівельних організаціях, на фабриках і заводах, у авторемонтних майстернях та станціях технічного обслуговування тощо

Зокрема, їх готові взяти на роботу Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №2» міської ради міста Кропивницького, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, ТОВ «Зерновик», ТОВ виробничо – комерційна фірма «Велта» та ін.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (3723 грн.) до 13 тис. гривень.

Актуальними є вакансії для електрогазозварників у Голованівському, Добровеличківському, Долинському, Знам’янському, Кіровоградському, Маловисківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Олександрійському та Петрівському районах Кіровоградської області.

Крім того безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію електрогазозварника. Професію електрогазозварника можна набути як в навчальних закладах області, так і  на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Схожі новини

На Кіровоградщині відкрився ХV Мандрівний Docudays UA

У Кропивницькому пройшов Кубок області з кікбоксингу

Богдана Прядко

Здетонував вибуховий пристрій в руках кропивничанина