• Головна
  • Події
  • На Кiровоградщинi у приватному володiннi загорiлися дрова (ФОТО)
Події

На Кiровоградщинi у приватному володiннi загорiлися дрова (ФОТО)

За добу, що минула, пожежно-рятувальнi пiдроздiли Управлiння ДСНС в областi 4 рази залучались на гасiння пожеж у житловому секторi.

Про це Трибунi повiдомили у прес-службi У ДСНС в областi.

Так, 4 грудня о 05:50 виникла пожежа на територiї дачного кооперативу у с. Павлiвка Свiтловодського району. На мiсцi подiї встановили, що горить 1,5 м3 дров та 6 м2 покрiвлi господарчої споруди. До гасiння залучали 5 чоловiк особового складу 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Свiтловодськ та мiсцеву пожежну команду с. Власiвка.

Вже 5 грудня о 00:35 до Служби порятунку надiйшло повiдомлення про пожежу на вул. Суворова смт Олександрiвка. Як з’ясувалось, на територiї приватного домоволодiння горiло 40 м2 покрiвлi та 2 м2 перекриття господарчої споруди. Вогнеборцi о 02:16  пожежу лiквiдували. Залучали 5 чоловiк особового складу та 2 одиницi технiки 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрiвка.

О 00:47 стало вiдомо про пожежу на вул. Матросова м. Новоукраїнка. На момент прибуття пожежно-рятувального пiдроздiлу з’ясувалось, що горить 2 м2 покрiвлi та перекриття житлового будинку на територiї приватного домоволодiння. О 02:00 пожежу лiквiдували. На гасiння залучали 10 чоловiк особового складу та 2 одиницi технiки 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Новоукраїнка.

О 01:24 повiдомили про пожежу на вул. Набережнiй с. Олексiївка Бобринецького району. По прибуттю пожежно-рятувального пiдроздiлу стало вiдомо, що горить 12 м2 господарчої споруди на територiї приватного домоволодiння. На гасiння залучали 5 чоловiк особового складу та 1 одиницю технiки 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобринець.

У всiх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють.

Схожі новини

На Кiровоградщинi зловмисники намагалися поцупити iграшки з головної ялинка мiста

У кропивницькiй багатоповерхiвцi загорiлася квартира (ФОТО)

На Кiровоградщинi в будинок АТОвця кинули коктейль Молотова, є постраждалi