• Головна
  • Соціум
  • На Кiровоградщинi мешканцiв аварiйного будинку хочуть переселити до iнтернату
Соціум

На Кiровоградщинi мешканцiв аварiйного будинку хочуть переселити до iнтернату

Мешканцям аварійного багатоквартирного будинку у Новомиргороді районна адімінстрація пропонує жити у приміщенні інтернату. Про це повідомляє Голос України, передає Трибуна.

У Новомиргороді просів фундамент одного з будинків, зведеного над катакомбами. Як виявилось,  частина міста була збудована на мережі підземних ходів.

Фото: Голос України

Місяць тому нижній фундаментний блок одного з будинків просів сантиметрів на сорок і повис над порожниною.

“Наскільки це провалля глибоке, куди далі йде під землею — достеменно ніхто не знає. Треба провести геологічне обстеження. Ми шукаємо фахівців, котрі могли б за це взятися”, – розповідає головний архітектор міста Раїса Сікач

“Я мусила забрати трирічну дитину і перебратися жити до сестри. Чоловік на заробітках, а мені самій страшно. А два тижні тому нас хотіли переселити. Приїхали машинами, кажуть: “Збирайтеся!” Виявляється, нове житло районна адміністрація знайшла для нас у приміщенні інтернату для людей похилого віку. А воно теж аварійне. Іншого, резервного, у Новомиргороді немає. Одне слово, не поїхали ми нікуди”, – розповіла жителька будинку Олександри Загурської.

Міський голова Ігор Забажан каже, що  влада намагається допомогти людям, для цього створюють перше ОСББ в Новомиргороді. А також він просить долучитися до рішення проблеми районну державну адміністрацію і управління ДСНС.

Схожі новини

У Кропивницькому цьогоріч заплановано капремонт підстанцій

Житель Кiровоградщини, який пiдпалив дружину, не вважає себе винним у її смертi (ВIДЕО)

Яким працівникам роботодавці Кіровоградщини обіцяють найвищу заробітну плату