• Головна
  • Соціум
  • Нацрада застосувала санкцiї до телекомпанii з Кропивницького
Соціум

Нацрада застосувала санкцiї до телекомпанii з Кропивницького

ПП “Телерадiокомпанiя “СТЕК” має сплатити до державного бюджету штраф 24 тисячi гривень за поширення росiйських програм.

Про це повiдомляє 5UA, iнформує Трибуна.

“Нацiональна рада, реагуючи на лист Управлiння Служби безпеки України в Кiровоградськiй областi, провела позапланову виїзну перевiрку ПП “Телерадiокомпанiя “СТЕК”, м. Кропивницький, та виявила низку грубих порушень чинного законодавства i умов лiцензiї. У пiдсумку до провайдера програмної послуги застосовано вiдразу двi санкцiї – “оголошення попередження” i “стягнення штрафу”, – зазначається в повiдомленнi прес-служби.

За iнформацiєю Нацради, пiд час перевiрки встановили, що “СТЕК” ретранслював 8 росiйських програм: “Сарафан”, “КXL”, “Дом кино”, “Карусель”, “RTG TV”, “ТНТ”, “Индия ТВ”, “Ностальгия”, стосовно яких Нацрада ухвалила рiшення про порушення норм українського законодавства. Вiдповiдно цi росiйськi програми не входять до Перелiку iноземних програм, змiст яких вiдповiдає вимогам Європейської конвенцiї про транскордонне телебачення i законодавства України.

Провайдер також поширював ще 45 iноземних програм, якi не входять до перелiку.

За ретрансляцiю заборонених iноземних програм передбачено стягнення штрафу, який становить 25% розмiру лiцензiйного збору. Таким чином, ПП “Телерадiокомпанiя “СТЕК” має сплатити до державного бюджету штраф 24 тисячi гривень.

Схожі новини

Кропивничани хочуть створити програму переходу міста на автономне опалення

На Кіровоградщині за одну ніч горіло два автомобіля

Рух центром Кропивницького сьогодні буде обмежено