• Головна
  • Події
  • У Кропивницькому в будинку загорiлося оздоблення стелi (ФОТО)
Події

У Кропивницькому в будинку загорiлося оздоблення стелi (ФОТО)

За добу на Кiровоградщинi рятувальники лiквiдували 3 пожежi у житловому секторi.

Про це Трибунi повiдомили в прес-службi У ДСНС в областi.

Так, 6 грудня о 15:59 надiйшло повiдомлення про пожежу на вул. Зеленiй м. Свiтловодськ. Пожежно-рятувальний пiдроздiл, який прибув на мiсце виклику, встановив, що горить 4 м2 перекриття та 8 м2 домашнiх речей у приватному житловому будинку. О 16:41 пожежу лiквiдували. До гасiння залучали 10 чоловiк особового складу та 2 одиницi технiки 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Свiтловодськ.

О 17:40 стало вiдомо про пожежу на вул. Марка Вовчка в обласному центрi. На момент прибуття пожежно-рятувальних пiдроздiлiв горiло 2,5 м2 оздоблення стелi та 2 м2 перекриття у приватному житловому будинку. О 18:15 пожежу лiквiдували. Гасили пожежу 10 чоловiк особового складу на 3-х одиницях технiки 1-го ДПРЗ м. Кропивницький.

Вже 7 грудня о 01:41 виникла пожежа по туп. Франка м. Новомиргород. Як з’ясувалось, на територiї приватного домоволодiння горiло 5 м2 покрiвлi господарчої споруди. Вогнеборцi о 05:05 пожежу лiквiдували. Залучались 6 чоловiк особового складу та 1 одиниця технiки 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Новомиргород.

У всiх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахiвцi.

Схожі новини

Неподалiк вiд Кропивницького виявили 12 мiнометних мiн (ФОТО)

У Кропивницькому за борги з аліментів у чоловіка забрали вантажівки

Жителя Кiровоградщини затримали на кордонi з радiоактивною поклажею