Події

У Кропивницькому сталося двi пожежi (ФОТО)

На Кiровоградщинi минулої доби бiйцi ДСНС лiквiдували 4 пожежi у житловому секторi.

Про це Трибунi повiдомили в прес-службi У ДСНС в областi.

7 грудня о 05:24 надiйшло повiдомлення про пожежу на вул. Першотравневiй с. Iванiвка Олександрiвського району. Пожежно-рятувальний пiдроздiл, який прибув на мiсце виклику, встановив, що горить 6 м2 стiни приватного житлового будинку. О 07:05 пожежу лiквiдували. До гасiння залучали 5 чоловiк особового складу, 1 одиницю технiки 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрiвка та ДПД “ЛВУМГ”.

О 09:34 стало вiдомо про пожежу на вул. Херсонськiй обласного центру. На момент прибуття пожежно-рятувального пiдроздiлу з’ясувалось, що горить 3 м2 покрiвлi господарчої споруди на територiї приватного домоволодiння. О 10:05 пожежу лiквiдували. На гасiння залучали 9 чоловiк особового складу та 2 одиницi технiки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький.

О 19:32 до Служби порятунку надiйшло повiдомлення про пожежу на вул. Микитенка м. Кропивницький. Як з’ясувалось, горiло 5 м2 перекриття примiщення гаражу в будiвлi приватного житлового будинку. Вогнеборцi о 20:12 пожежу лiквiдували. Залучали 9 чоловiк особового складу та 2 одиницi технiки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький.

Вже 8 грудня о 00:50 виникла пожежа 20 м2 покрiвлi та перекриття лiтньої кухнi на територiї приватного домоволодiння, за адресою: м. Новоукраїнка вул. Чайковського. До гасiння пожежi залучали 10 чоловiк особового складу та 2 одиницi технiки 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Новоукраїнка.

У всiх випадках травмованих та загиблих немає.

Причини пожеж встановлюють фахiвцi.

Схожі новини

Військослужбовець з Кіровоградщини отримав тяжке поранення в зоні ООС

У Кропивницькому нападники в медичних масках пограбували квартиру (ФОТО)

У Кропивницькому на 10 листопада прогнозують тумани

Богдана Прядко