• Головна
  • Політика
  • Депутат міськради Кропивницького Гребенчук відзвітував про свою роботу в 2018 році
Політика Соціум

Депутат міськради Кропивницького Гребенчук відзвітував про свою роботу в 2018 році

У суботу, 8 грудня, на території школи №8 в обласному центрі відбувся річний звіт депутата міської ради Кропивницького Юрія Гребенчука, повідомляє кореспондент Трибуни.

На таких зустрічах, які відбуваються щороку, депутати оприлюднюють інформацію про виконання раніше запланованих справ. Жителі міста в свою чергу мають можливість озвучити свої зауваження та побажання.

Депутат акцентував увагу на тому, що для підвищення якості роботи важливо працювати разом із громадою.

“Моє гасло – бути відкритим до спілкування і співпраці. Небайдужі жителі приходять не тільки з проблемами, а й із ідеями та пропозиціями щодо поліпшення життя мікрорайону. Такі ініціативи лягають в основу важливих спільних проектів, зокрема, громадського бюджету”, – розповів Юрій Гребенчук.

Разом із колегами з ВО “Батьківщина” депутат провів наметову акцію “Бюджет громади 2019”, який розрахований на врахування думок людей при формуванні бюджету. Під час цього проекту жителі різних районів розповіли про проблеми, які найбільше їх хвилюють.

“За результатами звернень громадян, тримаю на особистому контролі вирішення питань округу, а це: встановлення дорожніх знаків, недопущення закриття поштового відділення номер 30, обстеження фахівцями стану насипної дороги по вулиці Волкова, щоб не зруйнувалася дамба, завершення ремонту дороги по вулиці Бєляєва. Ми провели реконструкцію покрівель та прибудинкових територій. Також спільними зусиллями допомогли з очисткою снігу в січні-лютому. Відремонтували та встановили нові лавки для відпочинку, дитячий ігровий будинок”, – відзвітував депутат.

Крім того, Юрій Гребенчук на постійній основі допомагає українській армії. Також депутат опікується питаннями освіти. За його сприяння 20 кращих учнів НВО №8 отримали стипендію за особливі досягнення у навчанні. А завдяки фінансовій підтримці Юрія Гребенчука студія-театр народної пісні “Забава” та дитячий танцювальний колектив “Карамель” мали можливість брати участь у різних фестивалях.

В рамках зустрічі депутат вручив подяки людям, які брали активну участь в житті району.

“За цей рік ми зробили багато справ, але разом із небайдужою громадою у наступному зробимо ще більше”, – запевнив Юрій Гребенчук.

Схожі новини

Кіровоградський район перейменували на Кропивницький

Демографічна ситуація в Кіровоградській області

Богдана Прядко

Герої не вмирають: у Кропивницькому презентували виставу-реквiєм та благодiйну виставку (ФОТО