Влада

На Кіровоградщині збільшать середню зарплату

Депутати підтримали Програму економічного і соціального розвитку області на 2019 рік. Про це повідомляє пpес-служба ОДА, передає Трибуна.

Під час пленарного засідання двадцять першої сесії Кіровоградської обласної ради сьомого скликання за відповідне рішення проголосували 40 із 49 депутатів.

Зокрема, серед ключових заходів Програми наступного року передбачається покращення стану дорожнього покриття та дорожньої (сервісної) інфраструктури, введення в експлуатацію 55 тис. кв.м житла за рахунок усіх джерел фінансування. Крім цього, закладено зростання середньомісячної заробітної плати з 7211,0 грн до 8383,0 грн.

Також очікується зростання обсягів промислового виробництва на 2,5% у порівнянні з 2018 роком, впровадження інтенсивних технологій виробництва, зокрема широкого застосування зрошення в аграрній галузі, розвитку транспортного потенціалу області.

Головна мета Програми полягає у підвищенні якості життя та добробуту населення на основі проведення реформ у різних галузях і сферах діяльності, зростання конкурентоспроможності економіки області, розвиток міжнародної співпраці та міжрегіонального співробітництва.

Схожі новини

У Кропивницькому міський голова порадив школам “не балуватися”

Кіровоградщина: законність закупівель товарів та продуктів для потреб дітей

У Кропивницькому спростували фейк стосовно хлорованої води