• Головна
  • Політика
  • У Кропивницькому депутати вимагають послiдовностi вiд Управлiння ЖКГ
Політика

У Кропивницькому депутати вимагають послiдовностi вiд Управлiння ЖКГ

У Кропивницькому депутати комісії з питань житлово-комунального господарства вимагають від т. в. о. начальника Управління ЖКГ при формуванні плану виконання робіт на наступний рік першочергово виконувати проекти, які не зробили у 2018 році.

Про це інформує кореспондент Трибуни.

“В 2017 році прийняли план на 5 років, але вже зараз ми бачимо, що він працює не так, як треба. Потрібно першими зробити ті об’єкти, які не завершили в 2018. А то деякі проекти так і будуть переносити і далі. В одних округах нічого ЖКГ не робить, в інших – кожного року додаються нові виконані роботи. А нашу комісію зробили формальною, ви вже приносите готові рішення”, – висловив свою думку депутат від ВО “Батьківщина” Роман Розгачов.

Нагадаємо, в 2017 році в міській раді прийняли проект благоустрою Кропивницького, в якому прописали, які суми виділяються, та на який об’єкт. На кожен рік передбачаються ремонтні роботи по об’єктах. При умові невиконання робіт, проекти переносяться на наступний рік.

Дане питання постало не сьогодні. На його важливості вже акцентував увагу голова фракції партії ВО “Батьківщина” – Олександр Цертій. На останньому засіданні бюджетної комісії він наголошував на необхідності доручити Управлінню ЖКГ довести інформацію про фінансові параметри невиконаних робіт, запланованих у “Програмі утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки”. Тоді депутат зауважив, що слід не тільки дати доручення, а й у майбутньому передбачити кошти в бюджеті, які мали спрямовуватися на виконання робіт ще у 2018 році.

“Інакше ці об’єкти просто не зроблять. Йдучи іншим шляхом, доведеться прибирати позиції з 2019-го року й закінчувати ті, які виконані не були”, – аргументував Олександр Цертій.

Сама ж т.в.о. начальника Управління ЖКГ Тетяна Савченко визнала, що у 2018 році виконали лише 50% від запланованих ремонтів покрівель. Отже, до проектів на 2019 рік має додаватися ще половина об’єктів поточного року.

Схожі новини

У Кропивницький завітав народний депутат Олег Ляшко

Працівникам освіти Кропивницького підвищать зарплату на 9% у 2019 році

Богдана Прядко

У Кропивницькому розповіли про роль субсидії для суспільства