• Головна
  • Події
  • До поліції Кіровоградщини для проходження практики прибули 78 курсантів закладів вищої освіти МВС України
Події

До поліції Кіровоградщини для проходження практики прибули 78 курсантів закладів вищої освіти МВС України

Курсанти Національної академії внутрішніх справ та Харківського національного університету внутрішніх справ удосконалюватимуть уже набуті знання і навички у територіальних підрозділах та галузевих службах поліції області.

 Із майбутніми поліцейськими сьогодні, 8 січня, провів зустріч начальник обласного главку відомства Роман Козьяков та його заступник Руслан Горяченко.

Під час спілкування з курсантами керівник поліції області зауважив, що для кожного поліцейського важливо не лише постійно вдосконалювати свій фаховий рівень, а й, насамперед, уважно та з розумінням ставитися до проблем громадян, вчасно надавати необхідну допомогу тим, хто її потребує

«На сьогоднішній день у роботі поліції налагодженню більш тісної співпраці з громадою приділяється чимало уваги. Ми працюємо для людей, турбуємося про їх спокій, захищаємо законні права та інтереси і саме підтримка та довіра громадян є головною оцінкою нашої роботи», – зазначив очільник відомства.

Зі свого боку, заступник начальника ГУНП в області Руслан Горяченко зосередив увагу майбутніх колег на питаннях дисципліни і законності, від дотримання яких також залежить рівень довіри населення як до кожного поліцейського зокрема, так і до відомства в цілому.

Наприкінці зустрічі присутні отримали від працівників кадрового забезпечення поліції області візитки з контактами, за якими можна більше дізнатися про набір у ряди поліції.

Цього ж дня курсанти мали можливість ознайомитися з роботою оновлених підрозділів відомства – ситуаційного центру та служби «102» поліції області.

Вже завтра для курсантів другого курсу відомчих вишів розпочнеться ознайомча практика у практичних підрозділах поліції.

 Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Схожі новини

Двоє жителiв Кiровоградщини зґвалтували та вбили жiнку

У Кропивницькому п’яний водій врізався у автоцистерну

На Кіровоградщині затримали ймовірних крадіїв

Богдана Прядко