• Головна
  • Події
  • У кропивницьку колонiю намагалися передати картоплю, фаршировану наркотиками (ФОТО)
Події

У кропивницьку колонiю намагалися передати картоплю, фаршировану наркотиками (ФОТО)

Картоплина з прихованою у нiй забороненою речовиною до охороняємого об’єкту установи не потрапила.

Про це Трибунi повiдомили в прес-службi установи.

09 сiчня, близько 18 години 40 хвилин, в ходi вiдпрацювання оперативної iнформацiї, пiд час патрулювання прилеглої територiї державної установи “Кропивницька виправна колонiя (№6)” з боку вулицi Куроп’ятникова, спiвробiтники оперативного вiддiлу затримали громадянина Н., який мав намiр здiйснити перекид через основну огорожу виправної колонiї, але побачивши, що до нього наближаються спiвробiтники установи, вiдкинув в бiк невiдомий згорток.

Про даний факт повiдомили до чергової частини Кропивницького вiддiлу полiцiї ГУ НП України в Кiровоградськiй областi. По прибуттю на мiсце пригоди слiдчо-оперативної групи працiвники полiцiї провели огляд згортку, котрий лежав на землi, в результатi чого встановили, що в згортку мiстилась картоплина, всерединi якої знаходилось п’ять полiетиленових пакетикiв типу zip-lock з порошкоподiбною речовиною бiлого кольору. В подальшому спiвробiтники слiдчо-оперативної групи задокументували факт вилучення пiдозрiлої речовини.

Дана подiя зареєстрована в Книзi облiку заяв i повiдомлень про вчиненi кримiнальнi правопорушення та iншi подiї в установi вiд 09.01.2019 року, пакетики з порошкоподiбною речовиною направлено на експертизу.

Схожі новини

На Кіровоградщині ліквідовано пожежу

У Кропивницькому знову стріляли

У Кропивницькому водіїв штрафуватимуть за перевищення швидкості