Соціум

Результати роботи патрульної поліції на Кіровоградщині

У 2018 році інспектори поліції активно проводили роботу як у сфері дотримання громадянами ПДР, так і у напрямку громадської безпеки.

Про це Трибуні повідомили в прес-службі патрульної поліції області.

Загалом інспектори склали 32464 адмінматеріали. Основна частина з них – 29841 – складені у сфері ПДР, решта – 2623 – громадської безпеки. Можливо, найбільш показовою серед оформлених адмінматеріалів стала кількість протоколів, яку інспектори склали на водіїв за керування у стані сп’яніння (ст.130 КУпАП), а саме 821.

Цим, імовірно, запобігли не одній біді. За скоєння ДТП патрульні склали 757 протоколів (ст.124), а також 105 протоколів на водіїв, які спробували уникнути відповідальності та залишали місця ДТП (ст.122-4). Активно реагували патрульні і на порушення ПДР водіями та велосипедистами, про що свідчить 148 винесених на них постанов (ст.127).Не менш показовою була робота патрульних і у сфері охорони громадського порядку та публічної безпеки. Про це зокрема свідчать складені ними 264 протоколи за дрібне хуліганство (ст.173). За куріння тютюнових виробів та розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях (ст.175-1, ст.178 та ст.179) патрульні винесли 213 та 1775 адмінматеріалів відповідно. За завідомо неправдиві виклики спецслужб (ст.183) патрульні оформили 169 постанов та протоколів. Результати вражають, але складені патрульними адмінматеріали не є та ніколи не будуть самоціллю нашої роботи, адже головне – це довіра громадян! І це лише незначна частина зробленого за рік. Щоденно патрульні запобігають кримінальним правопорушенням, виявляють злочинців, знаходять зниклих, допомагають громадянам, які потрапили в біду, та багато іншого.

Схожі новини

Василь Вірастюк у Кропивницькому буде суддею змагань зі стронгмену

В Кропивницькому відремонтовано дитячу бібліотеку

Богдана Прядко

У Кропивницькому працює система захисту прав затриманих