• Головна
  • Соціум
  • В одному з районів на Кіровоградщині декларації з лікарями підписали понад 50% жителів
Соціум

В одному з районів на Кіровоградщині декларації з лікарями підписали понад 50% жителів

Вчора, 10-го січня, відбулося засідання Ради регіонального розвитку Олександрівського району.

Про це інформує Трибуна з посиланням на сайт ОДА.

Про підсумки економічного і соціального розвитку району упродовж 2014-2018 років проінформувала голова райдержадміністрації Ольга Борота. Значну увагу вона приділила розвитку галузі охорони здоров’я.

Вона зазначила, що для надання первинної медико-санітарної допомоги населенню району був створений Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, до структури якого увійшов 31 медичний заклад.

Це зокрема: 6 амбулаторій загальної практики сімейної медицини (Олександрівська, Ставидлянська, Цвітненська, Родниківська, Красносільська та Елизаветградківська) та 25 фельдшерсько-акушерських пунктів. Протягом останніх років приділялась увага покращенню матеріально-технічної бази закладів. Зокрема, в Олександрівському районному ЦПМСД провели поточний ремонт сходів біля центрального входу в поліклініку та встановили пандус на суму 141,4 тис. грн, а також заасфальтували доріжки біля закладу на суму – 93,9 тис.грн. Капітально відремонтували ФАП у Розумівці (майже 300 тис. грн).

Також у двох ФАПах у селах Любомирка та Букварка полагодили дах (40,5 тис. грн та 243 тис. грн). Приділили увагу і енергозбереженню у закладах охорони здоров’я. На заміну вікон та дверей на енергозберігаючі протягом чотирьох років витратили більше 360 тис.грн. В рамках реформування закладів охорони здоров’я Олександрівський РЦПМСД з 30 серпня 2018 року реорганізовано шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.

Наразі з лікарями первинки підписали декларації 14779 пацієнтів, що становить 55,1% від загальної кількості населення району. Для ведення електронного реєстру пацієнтів придбано оргтехніку на суму – 364,2 тис.грн, а також медичне обладнання та меблі на суму 120,0 тис. грн.

Схожі новини

Інгулець (Петрове) переміг Маріуполь в 1/8 фіналу Кубку України

У Кропивницькому стартував волонтерський проект ОБФ  «Повернення до життя»

У школах на Кiровоградщинi призупинили навчальний процес