• Головна
  • Соціум
  • На Кiровоградщинi близько 200 безробiтних залучили до розчищення снiгу
Соціум

На Кiровоградщинi близько 200 безробiтних залучили до розчищення снiгу

З метою лiквiдацiї наслiдкiв сильних снiгопадiв на територiї Кiровоградщини, мiськрайоннi центри зайнятостi та фiлiї обласного центру зайнятостi залучають безробiтних громадян до громадських та iнших робiт тимчасового характеру.

Про це Трибунi повiдомили в прес-службi обласного центру зайнятостi.

Зазначенi роботи проводяться спiльно з органами мiсцевого самоврядування, комунальними службами та роботодавцями. Силами безробiтних проводяться роботи з  розчищення вiд снiгу та льодових утворень пiшохiдних дорiжок, тротуарiв, вулиць, зупинок громадського транспорту та прилеглих до них територiй, забезпечується доступ до закладiв соцiальної сфери, мiсць вiдпочинку тощо.

За оперативними даними, за грудень минулого року та сiчень поточного року (станом на 14.01.2019 р.), з метою надання оперативної допомоги в органiзацiї прибирання снiгових заметiв та виконання iнших видiв робiт тимчасового характеру в  областi залучено майже 200 осiб.

Серед територiй, на яких проводились, за сприяння служби зайнятостi, зазначенi роботи, Кiровоградський, Знам’янський,  Олександрiйський, Свiтловодський, Долинський та iншi райони.

Загалом, у 2018 роцi до всiх видiв громадських та iнших робiт тимчасового характеру залучено близько 9,6 тис. безробiтних громадян.

Схожі новини

В Кіровоградській області зaреєстровaний перший летaльний випaдок отруєння грибaми

На Кіровоградщині відкритими є понад 3000 вакансій

Працевлаштування молоді на Кіровоградщині

Богдана Прядко