• Головна
  • Соціум
  • На Кiровоградщинi прокуратура скасувала результати незаконної закупiвлi палива для закладiв освiти
Соціум

На Кiровоградщинi прокуратура скасувала результати незаконної закупiвлi палива для закладiв освiти

Вiддiлом ювенальної юстицiї прокуратури Кiровоградської областi в судовому порядку доведено недiйснiсть результатiв публiчної закупiвлi палива для пiдвезення дiтей до шкiл Новоархангельського району на загальну суму 1,2 млн грн, проведеної з порушенням вимог законодавства.

Про це Трибунi повiдомили в прес-службi обласної прокуратури.

За рiшенням тендерного комiтету вiддiлу освiти, молодi та спорту Новоархангельської РДА закупiвлю було проведено шляхом застосування переговорної процедури за вiдсутностi конкуренцiї серед суб’єктiв пiдприємницької дiяльностi, якi здiйснюють торгiвлю паливом для автотранспортних засобiв. Проте прокуратурою встановлено, що на територiї району, окрiм переможця закупiвлi, зареєстровано ще 8 фiзичних осiб пiдприємцiв з зазначеним видом дiяльностi.

Таким чином, застосування переговорної процедури замовником порушує закрiпленi законодавством принципи добросовiсної конкуренцiї, максимальної економiї та ефективностi, вiдкритостi та прозоростi на всiх стадiях закупiвлi, запобiгання корупцiйним дiям i зловживанням.

З метою визнання недiйсними результати переговорної процедури публiчної закупiвлi та договору на загальну суму 1,2 млн грн Новоукраїнська мiсцева прокуратура звернулась до господарського суду Кiровоградської областi з позовом, який задоволено в повному обсязi.

Робота ювенальних прокурорiв на вказаному напрямi триває.

Схожі новини

Мама Дiани Хрiненко записала вiдеозвернення (ВIДЕО)

На Кіровоградщині виявили трихінельоз

За місяць населення Кіровоградщини зменшилося більше ніж на 4 тисяч осіб