• Головна
  • Події
  • У Кропивницькому нападники в медичних масках пограбували квартиру (ФОТО)
Події

У Кропивницькому нападники в медичних масках пограбували квартиру (ФОТО)

Осiб, iмовiрно, причетних до грабежу, автiвку в розшуку та речовини схожi на наркотичнi виявили патрульнi в обласному центрi.

Про це Трибунi повiдомили в прес-службi патрульної полiцiї областi.

Цими вихiдними на лiнiю “102” надiйшов виклик про зухвалий грабiж. Двоє невiдомих осiб увiрвалися до помешкання 43-рiчного кропивничанина та заволодiли його грошовими коштами й планшетом. Подiя вiдбулася на провулку Експериментальний близько 18-години.

Нападники закрили обличчя медичними масками та це не завадило потерпiлому впiзнати одного з них. Патрульнi одразу встановили прикмети та можливi мiсця перебування нападникiв. В одному з них, у майстернi на вулицi Покровська, їх i виявили менше нiж за 20 хвилин пiсля скоєного.

Iмовiрними нападниками виявилися 30-рiчний та 44-рiчний мешканцi Кропивницького. Обидва ранiше вже притягалися до кримiнальної вiдповiдальностi.

У примiщеннi знаходився автомобiль Chevrolet Lacetti, який за базами Нацiональної полiцiї значився в розшуку. В салонi, окрiм викраденого планшету, патрульнi виявили декiлька ампул з порошкоподiбною речовиною, схожою на наркотичну.

На мiсце знахiдок патрульнi викликали слiдчих, якi встановлювали їхнє походження.

Скоєний злочин мiстить ознаки грабежу, поєднаного з проникненням у житло (ч.3 ст.186 ККУ). Наразi особам загрожує позбавлення волi до 8 рокiв.

Схожі новини

На Кіровоградщині викрили жителя у незаконному зберіганні зброї та боєприпасів

Богдана Прядко

У Кропивницькому бабуся забула про 3-річну онуку

У кропивницьку колонiю намагалися передати картоплю, фаршировану наркотиками (ФОТО)