• Головна
  • Влада
  • Керівництво “Екостайлу” ігнорує депутатів міськради Кропивницького
Влада

Керівництво “Екостайлу” ігнорує депутатів міськради Кропивницького

Учора, 7-го лютого, під час засідання сесії міської ради Кропивницького депутати мали б заслухати звіт керівництва ТОВ “Екостайл”. Однак сталося не так, як гадалося.

Нагадуємо, що від кропивничан усе частіше почали надходити скарги на монополістів “Екостайл” через невивезене вчасно сміття, повідомляє Трибуна.

У першій половині засідання депутат від фракції ВО “Батьківщина” Олександр Цертій попросив відреагувати на його депутатський запит та запросити до зали керівництво даного підприємства. Заступник міського голови Олександр Вергун зв’язався з представниками ТОВ “Екостайл” і запросив їх до сесійної зали.

Депутати обговорювали порядок денний до 16.00, однак довгоочікуване керівництво “Екостайлу” проігнорувало прохання депутатів міськради і, схоже на те, що вирішили в цьому немає потреби.

Працівники підприємства ігнорують уже не лише містян, а й чиновників міста. Здається, що на їх дії, а точніше бездіяння, не може вплинути уже ніхто.

Тож коли тепер депутати почують звіт “Екостайлу” невідомо. Це, напевно, залежить від самого настрою та готовності підприємства. А після такого ігнорування на думку спадає лише одне: або не має про що звітувати, або ж є що приховувати.

Схожі новини

У Кропивницькому стихійна торгівля становить епідемічну загрозу для населення

Цьогоріч на Кіровоградщині виконавча служба стягнула понад 1 млн грн боргів із зарплати

У Кропивницькому підтримають полонених моряків

Антон Цибулевич