• Головна
  • Події
  • Кіровоградщина: поліцейських та рятувальників забезпечать житлом
Події

Кіровоградщина: поліцейських та рятувальників забезпечать житлом

Від поліцейських та рятувальників вже надійшло більше 5 тисяч заявок. Про це 8 лютого сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.  

Повідомляє Трибуна з посиланням на офіційний сайт Національної поліції Кіровоградськї області.

«Перша мотиваційна програма МВС щодо забезпечення житлом поліцейських та рятувальників вже діє! Державна іпотечна установа сьогодні розпочала відкритий конкурс із придбання квартир. Маємо більше 5000 заявок. Крок за кроком до вищого стандарту соціального захисту», – сказав Арсен Аваков.

«Державною іпотечною установою розпочато процедуру придбання житла для передачі його поліцейським та особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту у фінансовий лізинг  відповідно до отриманих заявок та специфікацій», – зазначили в свою чергу в Державній іпотечній установі.

Як повідомлялося раніше, в рамках мотиваційної програми, кожен поліцейський та кожний рятувальник, який служить чесно та компетентно, після двох років служби може підписати контракт на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку МВС та бонусного погашення до 40% лізингу.

Схожі новини

На Кіровоградщині продовжуються пошуки зниклої Діани Хріненко

У Кропивницькому розшукують 17-рiчного хлопця (ФОТО)

На Кіровоградщині безробітних запрошували до лав Нацполіції України