Соціум

На дорогах Кіровоградщини триває аварійний ремонт

Аварійний ремонт уражених вибоїнами ділянок доріг загального користування державного значення на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області виконують дві підрядні організації – ДП «Кіровоградський облавтодор» та ТОВ ШРБУ-48.

Протягом тижня, з 4 по 8 лютого включно вже полагодили майже 900 квадратних метрів покриття, повідомляє Трибуна з посиланням на прес-службу САД в Кіровоградській області.

Ремонтують двома способами – методом просочення та холодним асфальтобетоном.

Так, на дорозі М-05 Київ-Одеса вже ліквідовано 121 м2 вибоїн, на дорозі Південний обхід м. Кропивницького – 106 м2, на дорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка – 291,6 м2, Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя – 45 м2, Н-14  Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв – 141,2 м2, Н01 Київ-Знам’янка – 26,3 м2, М-22 Полтава-Олександрія – 47 м2 та 55 квадратних метрів вибоїн на територіальній мережі.

Звертаємо увагу водіїв, що, за сприятливих погодних умов, ремонтні роботи на дорогах області продовжаться, тож будьте уважними за кермом. Пам’ятайте, там працюють люди. Бережіть своє життя та життя інших учасників руху.

Схожі новини

Реперша iз Кiровоградщини звiльнилася з роботи та презентувала новий клiп (ВIДЕО)

У Кропивницькому сесія міської ради розпочалася з хвилини мовчання

Антон Цибулевич

У Кропивницькому на “Екостайл” подають до суду