• Головна
  • Влада
  • Міський голова Кропивницького прокоментував масову бійку підлітків у центрі
Влада

Міський голова Кропивницького прокоментував масову бійку підлітків у центрі

Сьогодні, 11-го лютого, міський голова Кропивницького прокоментував ситуацію щодо масової бійки між підлітками у центрі міста.

Нагадуємо, що тиждень тому ватага старшокласників з різних шкіл побили своїх однолітків, повідомляє Трибуна.

“Це учні 31-ї школи. Одному зламали руку, інший до сьогодні в дитячій обласній лікарні під крапельницею. Така зухвалість і жорстокість дуже насторожує. Я вже не вперше чую про подібні бійки. Для тих батьків, чиї діти почали бійку, вони для них єдині і ненаглядні. Їх будуть відмазувати. Будуть ходити шукати дорожки як би перекласти свою вину на якісь космічні явища, що щось неземне вплинуло на їх свідомість. Але це далеко не так. І не в першу чергу на свідомість впливають вчителі, а в першу чергу – батьки. Це межує з бандитизмом. Мене інформують що одни із них у бійках вже не перший раз”, – зазначив Андрій Райкович, міський голова Кропивницького.

Очільник міста обурений, де в цей час були патрульні, дільничні таювенальна поліція. Оскільки за його словами, це ті люди, котрі повинні тримати під контролем ситуацію в місті.

“Треба, щоб вони тримали в полі зору таких неадекватних, борзих бєзпрєдєльщиків. Де їх батьки? У школі мають бути проведені зустрічі з батьками”, – додав міський голова.

Схожі новини

Протягом трьох місяців на Кіровоградщині відкриють 18 амбулаторій

У Кропивницькому з’явиться новий маршрут громадського транспорту

Антон Цибулевич

На Кіровоградщині для сиріт купили 68 квартир