• Головна
  • Події
  • 60 убивств, 165 грабежів та 42 розбої: на Кіровоградщині звітувало ГУНП
Події

60 убивств, 165 грабежів та 42 розбої: на Кіровоградщині звітувало ГУНП

У Головному управлінні Нацполіції в Кіровоградській області відбулася розширена оперативна нарада за участі керівника відомства Романа Козьякова, його заступника Андрія Бензара, керівництва та працівників управління карного розшуку, кримінального блоку територіальних підрозділів. 

Упродовж засідання присутні розглянули результати роботи з протидії злочинності у минулому році, розкриття та розслідування тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, злочинів майнової спрямованості, повідомляє Трибуна з посиланням на прес-службу ГУНП в Кіровоградській області.

Так, завдяки вжитим заходам у 2018 році поліцейськими розкрито 60 убивств, 42 розбої, 165 грабежів, 163 шахрайства, понад 90 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами та більше 3,5 тисяч крадіжок.

Викрито понад 190 осіб, яким повідомлено підозру у скоєнні правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухівки.

Наприкінці наради поліцейські обговорили проблемні питання у діяльності кримінального блоку та визначили низку заходів, спрямованих на покращання якості роботи.

Схожі новини

Пропаганда здорового образу життя серед кропивницької молоді

На Кіровоградщині викрили чоловіка, який грабував жінок

У кропивницьку колонiю намагалися передати дрiжджi та наркотики (ФОТО)